למה כדאי לעשות החלקת שיער ביתית משקמת?

‎אילן אופנהיים

נכתב על ידי ‎אילן אופנהיים

יול 3, 2023

מחליקי שיער חשמליים יכולים להיות כלי מסוכן, ולכן עדיף להשתמש בהם בזהירות. אם לא תיזהרי, את עלולה בסופו של דבר לטגן את השיער או לשרוף אותו כליל. החלקה משקמת לשיער? בהחלט עדיפה! הנה כל מה שאת צריכה לדעת כדי להרגיש ולהיות יפהפייה כמו שאת.

יש אנשים שנמנעים משימוש במחליק חשמלי בגלל הסכנות הפוטנציאליות שהוא מציב לשיער שלהם, ובצדק. אבל במיוחד עבור אלו עם שיער פגום ומטופל כימית, זו יכולה להיות החלטה קשה לקבלה. מדוע? כי אנשים רוצים שהשיער שלהם ייראה חלק יותר ויפה יותר, מה שמאפשרת החלקה משקמת לשיער.

החלקה משקמת לשיער – ללא פורמלין!

ביצוע החלקה משקמת  (מידע נוסף כאן) היא אחת הדרכים היעילות ביותר להיפטר מנזקים ולהחזיר שיער הנוטה לנזק, לנראות בריאה. בטיפול זה של החלקה משקמת לשיער, המעצב שלך יטפל בשיער שלך בשכבת הגנה האוטמת לחות ומונעת נזק נוסף להתרחש במהלך העיצוב.

כמו כן, החלקת שיער משקמת כוללת בתוכה גם חומרים מזינים לשיער כמו מינרלים שונים, שמסייעים בשיקום שלו. אם אין לך זמן להגיע למעצב השיער שלך כדי להחליק את השיער, את יכולה לרכוש את מוצרי החברות השונות שניתנים לשימוש ביתי. המלצה מאיתנו, כדאי לבדוק את מוצרי BIORGANIC (ביאורגניק – החלקה משקמת לשיער ללא פורמלין באישור משרד הבריאות).

שימוש חוזרבהחלקה משקמת לשיער – כאשר הוא צומח

בעבר החלקת שיער נעשתה על ידי מחליק שיער חשמלי בלבד, אבל כיום, אנשים בוחרים בדרך חדשה להחלקת שיערם והיא באמצעות חלבונים וחומרים כימיים שאינם מזיקים לשיער. כדי להבין מדוע השיטה החדשה הזו כל כך פופולרית בקרב נשים, חשוב להבין עד כמה השיער חשוב לאנשים באופן כללי, גברים ונשים גם יחד.

אנשים רבים יודעים שהשיער ניזוק כאשר הוא נתון לכימיקלים קשים כמו פורמלין, ובסופו של דבר השיער יהיה יבש ושביר. עם החלקת שיער משקמת, את מקבלת פתרון קבוע למרקם הטבעי והמתולתל של השיער שלך, שיהפוך כמובן לחלק. אבל עם הזמן והשימוש, השיער ניזוק. זה יכול לגרום לשיער לאבד את הברק שלו ולהיות מקורזל, מה שיצריך את השימוש החוזר במוצר החלקה משקמת לשיער.

יתרון חשוב בהחלקת שיער משקמת

אחד היתרונות של בחינת החלקה ביתית (מידע נוסף פה) הוא שניתן לבצע אותה בפחות זמן מהחלקה רגילה – וזה גם זול יותר! אם אתם מעוניינת להחליק את השיער שלך וגם לחזק אותו, אנו ממליצים להפסיק עם מחליק השיער החשמלי. בטווח הארוך, אין ספק שהוא יכול לגרום לנזקים משמעותיים בשערך.

‎אילן אופנהיים

‎אילן אופנהיים

‎אילן אופנהיים הוא המחבר הראשי באתר מדע וחברה, הוא כותב מאמרים במגוון נושאים ומפרסם אותם באתר הזה להנאתכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *