הסרת שיער בלייזר – כמה זמן זה לוקח?

‎אילן אופנהיים

נכתב על ידי ‎אילן אופנהיים

יונ 23, 2023

כולנו רוצים להנות מעור חלק ללא שיערות הכי מהר, זול וטוב. בלי תקלות, בלי לשלם יותר מדי כסף ובלי לבקר בקליניקה להסרת שיער בלייזר פעם אחר פעם אחר פעם אחר פעם וכן הלאה. אחת השאלות הכי קריטיות עבור לקוחות רבים שרוצים לבצע הסרת שיער בלייזר היא כמה טיפולים אצטרך וכמה זמן יימשך הטיפול כולו.

לפני שנאנחים למשמע הנתון הסטטיסטי – שמונה טיפולי לייזר לרוב האנשים, צריך לזכור ששמונת הטיפולים האלו או כל מספר אחר של טיפולי הסרת שיער בלייזר שימליצו לכם לעבור בכל פגישת ייעוץ בקליניקה להסרת שיער בלייזר, נועדו כדי שבסופו של דבר לא תצטרכו להתעסק בכלל עם נושא השיער.

כמה שווה איפה

מספר הטיפולים שנקבע לכל אחת ואחד שעוברים טיפולי הסרת שיער בלייזר, תלוי כמובן באיזור בו מתבצע הטיפול. הסרת שיער מהרגליים יכולה לקחת זמן רב יותר מאשר הסרת שיער מאיזור קטן בפנים. הסרת שיער מהגב יכולה לקחת זמן רב יותר מהסרת שיער מבית השחי וכך גם ההשוואה בין איזורים נוספים בגוף. בנוסף, משפיע על מספר הטיפולים גם מצב השיער, הגוון שלו וצבע העור.

לא רק מספר הטיפולים נקבע לפי הנתונים שציינו כאן אלא גם משך כל טיפול בקליניקה. טיפולים באיזורים קטנים כמו בית שחי או ידיים אפשר לסיים תוך עשרים דקות ועד חצי שעה בעוד שטיפולים באיזורים כמו רגליים, גב, מפשעות וכדומה דורשים טיפול ארוך יותר ואפשר לסיים אותם תוך שעה. היתרון המשמעותי של טיפולי הלייזר הוא שאפשר לבצע אותם גם בהפסקת הצהריים מהעבודה, בימי שישי בבוקר או בכל זמן פנוי אחר, בלי להשקיע בכך הרבה אנרגיות ובלי צורך במנוחה או בהתאוששות לאחר מכן.

‎אילן אופנהיים

‎אילן אופנהיים

‎אילן אופנהיים הוא המחבר הראשי באתר מדע וחברה, הוא כותב מאמרים במגוון נושאים ומפרסם אותם באתר הזה להנאתכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *