שיטות להדברת נמלים

‎אילן אופנהיים

נכתב על ידי ‎אילן אופנהיים

ינו 23, 2023

נמלים הן כנראה המזיקים שאנחנו פוגשים הכי הרבה, באופן קבוע. הן מגיעות ומטיילות במטבח שלנו, חודרות אל הגינה ויוצרות קינים מתחת לבית שאת החורים שלהם אנחנו רואים בכל החצר. בקיץ הן מזהות הזדמנות וקופצות עליה בכל פעם ששכחנו פירור על הרצפה והבית מתמלא בהן.

ישנן שיטות רבות של הדברת נמלים, חלקן ביתיות וחלקן מקצועיות. אם הבעיה חוזרת אצלכם באופן קבוע, כדאי לזנוח את השיטות הביתיות וליצור קשר עם מדביר מקצועי. בפני המדבירים עומדות אפשרויות רבות.

הדברה עם כימיקלים

הדברה כימית היא הדרך הכי מוכרת וטובה לסלק את הנמלים. היום משתמשים בחומרים ידידותיים יותר לסביבה ולבריאותנו ולכן אם אתם בוחרים חברת הדברה שמשתמשת בחומרים אלו תוכלו לצמצם גם את הנזקים האלו. המדביר יגיע אל הבית וירסס עם החומר בצורה מדויקת במקומות אסטרטגיים.

הרעלה באמצעות פתיון

הדברה זו היא בעצם הרעלה של מלכת הנמלים, שהיא זו שבעצם אחראית לפעילות הקן ולרביה. ההדברה מבוצעת על ידי פתיון שמובא לקן באמצעות הנמלות האחרות. הפועלות. הפתיונות הן כימיים וגורמים מיד למוות של הנמלים. כשהמלכה מורעלת הקן למעשה יושמד ויתפרק.

הדברה אלקרומגנטית

זוהי הדברה שמתאימה לסוגים מסויימים של נמלים, שמוצאות את דרכן אל הבית ואל החצר באמצעות שדות מגנטיים. המכשיר שבו משתמש המדביר שולח איתותים שגורמים לנמלה להתבלבל ולאבד את הדרך.

ניקיון הבית והחצר

זוהי הדרך הטובה ביותר למנוע נמלים והיא כבר לא תלויה במדביר המקצועי. אם תשמרו על מטבח נקי, לא תשאירו פירורים ושקיות אוכל פתוחות על השיש, תדאגו לנקות את החצר באופן קבוע ולא תשאירו אשפה זרוקה מסביב לפחי הזבל תוכלו לצמצם את הסכנה שהנמלים ישתלטו לכם על הבית.

‎אילן אופנהיים

‎אילן אופנהיים

‎אילן אופנהיים הוא המחבר הראשי באתר מדע וחברה, הוא כותב מאמרים במגוון נושאים ומפרסם אותם באתר הזה להנאתכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *