י.ע.ר רום מרקטינג בע"מ: כל מה שחשוב לדעת על יצירת רשימת תפוצה אינטרנטית

‎אילן אופנהיים

נכתב על ידי ‎אילן אופנהיים

אפר 11, 2023

אין בעל עסק או יוצר תוכן שלא היה רוצה גישה אינסופית ללב של הלקוחות שלו ושל הלקוחות הפוטנציאליים שלו. הדבר הקרוב ביותר לכך הוא רשימת תפוצה למייל של הצקוחות והלקוחות העתידיים שלכם. את הישה אליהם קיבלתם במקרה הטוב על ידי הלקחות עצמם. כנראה שעשיתם משהו טוב כי הם בחרו לתת לכם את כתובת המייל שלכם מתוך ידיעה שתשלחו להם תוכן פרסומי. כנראה שיש בהם אמון מסוים בכך שהתוכן שתשלחו עשוי להועיל להם או לענות על צרכיהם בתורה כזאת או אחרת. לעוד מידע בנושא מומלץ להתייעץ עם המקצוענים כמו י.ע.ר רום מרקטינג בע"מ.

י.ע.ר רום מרקטינג בע"מ: כך תשמרו על הלקוחות ועל הלקוחות הפוטנציאליים שלכם

אם קיבלתם את כתובת המייל של לקוחות פוטנציאליים עליכם לנהוג באוצר זה בחוכמה רבה כדי שהם לא ימהרו להסיר עצמם מרשימת התפוצה. זה אומר לתפוס את הקשר עם הלקוחות כמערכת יחסים לכל דבר. אם תצליחו לבנות עמם מערכת יחסים טובה הם יישארו נאמנים לכם וישמחו לקבל את התוכן שאתם מעבירים להם. זוהי מערכת יחסים שמבוססת על אמון בכם ובמוצר/תוכן/שירות שאתם מציעים ועליכם לשמור עליה ולטפח אותה במינונים הנכונים. לשמור על המינון הנכון זו םעולה למקצוענים כמו י.ע.ר רום מרקטינג בע"מ, שכן, לא לכל בעל עסק או יוצר תוכן יש יכולת, זמן או רצון להשקיע בניהול מערכת היחסים העדינה עם הלקחות בערת רשימת התפוצה במייל.

אסף קורן י.ע.ר רום מרקטינג בע"מ

על היעילות של רשימת התפוצה באדיבות י.ע.ר רום מרקטינג בע"מ

  • בניית קשר איכותי עם הלקוחות לטווח ארוך, גישה עם התוכן החדיש והמושקע ביותר שלכם ללקוחות החשובים ביותר שלכם שהפגינו מידת מחויבות גבוה אליכם. זה בדיוק המקום לצ'פר את הלקוחות שלכם, להציע להם הזדמנויות לפני כולם ולתת להם להרגיש מיוחדים ולשמוח על כך שנתנו לכם גישה אל תיבת הדואר שלהם.
  • אפשרות לעקוב אחר נתוני פתיחת המיילים ואחר נתונים חשובים נוספים שיוכלו לעור לכם למקד את אסטרטגיית רשימת התפוצה שלכם.
  • בעזרת רשימת התפוצה תוכלו לפנות ללקוחות שלכם באופן אישי ולשמר מערכת יחסים קרובה וישירה.
  • רשימת התפוצה מאפשרת לכם למקד את המסר התוכני/פרסומי שלכם ולהגיש אותו באופן קליל, ידידותי, מקרב ומזמין בלי להתחרות בגורמים נוספים שמנסים למשוך את תשומת הלב של הלקוחות שלכם.
  • רשימת התפוצה היא עמוד בסיסי וחשוב ביצירת עמוד השדרה של העסק שלכם.
  • עלות פרסום נמוכה יחסית בעלת תועלת גבוהה.
  • ניתן לשלב את הדיוור יחד עם פלטפורמות אחרות שאתם פועלים בהן: אתר האינטרנט שלכם, חשבונות ברשתות החברתיות ועוד. לעזרה בשילוב הפלטפורמות כדאי לפנות לבעלי מקצוע מנוסים כמו י.ע.ר רום מרקטינג בע"מ
‎אילן אופנהיים

‎אילן אופנהיים

‎אילן אופנהיים הוא המחבר הראשי באתר מדע וחברה, הוא כותב מאמרים במגוון נושאים ומפרסם אותם באתר הזה להנאתכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *